Diskuze
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
Ahoj, chapu to teda tak, ze se muzu prihlasit na jakykoliv trenink? A nemusim resit vykonnost ani vek?
Ahoj Tomáši, můžeš chodit na každý náš trénink, přijď v neděli a uvidíš :-)
Trénujeme individuální dovednosti (bruslení,technika hole,střelba)věkový ani výkonnostní rozdíl není překážkou v účasti na našich trénincích.
Budu se těšit.

Dobrý den , chtěl jsem se zeptat jestli bych mohl chodit na tréninky HT JUNIOR v neděli když jsem ročník 1996.
Zpráva pro brankáře:
V úterý Lukáš Hronek nejde na trénink. Dnes jste byli 4 a Lukáš nechce zabírat místo pravidelným účastníkům. Podařil se ale domluvit brankářský trénink na středu
(v případě zájmu pravidelný). Zájemci o placený brankářský trénink napište mail,sms, nebo do diskuze, jinak se nic nemění a brankáři pokračují v našich trénincích zdarma

Zpráva pro brankáře:
Momentálně jsou na páteční trénink (15.10.) přihlášeni již 3 golmani!
Lukáš Hronek, martinmicek a Skob.
Další brankáři eventuelně po domluvě telefonem ve čtvrtek večer, podle počtu hráčů, díky

Na zítra máme 3 brankáře ( Lukáš, kenya, Skob ), zaměříme se na trénink koncovky, klikovat se nebude, budou se střílet góly...!!!

Užijte si to borci

tak to asi nejvíce klikovat budu opět já :-))), už se těším zítra
Ahoj Martine . Mohl bych se zúčastnit zítřejšího i pátečního tréninku ? Petr Brankář
Bezva vubec netusim jestli tolik kliku vydrzim,ale tesim se .....
tak to se tesim jak si zaklikuju.........
Lukáš Hronek bohužel odložil účast na našem tréninku na příští týden.Bude s námi ale trénovat dvakrát, v úterý a pátek.

LUKÁŠ HRONEK POTVRDIL ÚČAST NA PÁTEČNÍM TRÉNIKU!
VYJÍMEČNÁ PŘÍLEŽITOST PRO KAŽDÉHO
HRÁČI - TRÉNINK STŘELBY A NÁJEZDŮ NA PROFESIONÁLNÍHO BRANKÁŘE
BRANKÁŘI - UKÁZKY, RADY A SPOLEČNÝ TRÉNINK

Pánové díky za pochvalu,v pátek se na vás těším..

Výborně Marku, jen tak dál...děkuji za výborně vedený trénink a omlouvám se, že jsem neoznámil dopředu trenéra během mé nepřítomnosti...v pátek je to opět s Markem.
Já se na vás těším společně s Márou od 5.října...

musíme Marka pochválit, fakt se mu to dnes povedlo, i Maxim to říkal

Přidávám se k pochvale,fakt to bylo dobrý.
Marku díky za dnešní trénink.Martin má velkou oporu.
Od října připravujeme JUNIOR HT
Hokejové Tréninky mladých hokejistů na ZS Neratovice.
Každou neděli od 10.10. do konce sezony, v čase 11.45-12.45h.
Průběžně budeme přinášet další informace na našich stránkách.









JUNIOR HT je trénink mládeže, prozatím určen pro ročníky 2001-1997, není absolutně žádný problém s účastí hráče ročníku 1996.
HOBBY HT je pro dospělé bez rozdílu výkonnosti, účast juniorů, eventuelně dorostenců je možná po dohodě.
Je to ok, srozumitelné ?