Diskuze
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
Gratulace!!! Jste borci!!!
Ahoj všem,videa z prvního zápasu v Liberci proti X teamu a videa z finále v Liberci opět proti x teamu jsou na youtube pod názvem HT Liberec 30.8. a 31.8.2013.Tak se pokochejte.Hlavně poslední dvě jsou plné emocí!
Dobra prace ! Gratuluju

taktéž na dálku velmi od srdce gratuluji !!!

DOufám že pařba odpovídala výsledku
!!!
Gratulace!
připojuji se ke gratulaci a přeji zaslouženou bujarou oslavu

Gratulace, hoši děkujem

Pohár máme a rovnou ten největší.....!!!!

Ať se daří na turnaji, přivezte pohár!

Připomínám, zítra pouze jeden trénink
Tento pátek vyjímečně jen v čase 8.00-9.00h, druhý trénink byl z důvodu účasti na turnaji v Liberci zrušen, jedeme si pro pohár...

diky za přání

Posílám odkaz na HT Movie z Tachova...
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151771359799699&set=vb.403932169492&type=3&
Na našem FB a YT si můžete prohlédnout fotky a videa z 1.HT HOBBY HOKEJ KEMPU, videa s rozborem střelby každého hráče budou zpracována a předána později...

Krátké video z 1.HT HOBBY HOKEJ KEMP TACHOV 2013
http://www.youtube.com/watch?v=R80qxrVqoHM&feature=youtu.be
Ještě se zpracovává film z off-ice tréninku, máte se na co těšit...

Kapr66 dnes slaví narozeninny
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151760784409493&set=pb.403932169492.-2207520
HT přejí všechno nejlepší...

cantona, tak za dnešní absenci si dáš zítra dva páteční tréninky...abys to vypotil...

Nevim jestli rano dAm trenink...nebot jsem ještě v koze...na beerpongu

Několik fotek ze dvou zápasů zařazených jako bonus do programu kempu v Tachově:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151829883489493.1073741844.403932169492&ty
Rudý tým prohrál 2:3, Bílý tým bral vítězství o kterém rozhodl v závěru utkání po samostatném úniku Tom Veselý nádherným blafákem ve stylu Jevgenije Malkina...

popin9000, mako44, Moremi, cantona a Urbo díky
Další sada fotek je přidána na náš FB:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151827608644493.1073741843.403932169492&ty
...a postupně budeme přidávat...

Parádní,super,ostych šel stranou hned po několika minutách,díky kluci.PS:Už se těším až budou komplet fotky na netu
A Beerpong budu muset naučit u nás v garáži když se s klukama slejzáme na pivko 








Díky za gratulace
fotky z prvního zápasu ve fotogalerii:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151867665864493.1073741845.403932169492&ty
další se zpracovávají...