Diskuze
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
Parádní páteční hokej pánové...
Pochvala patří všem,mělo to tempo,šance na obou stranách,brankáři neprůstřelní... Mílo nemáš se zač omlouvat,Hrona jen potvrdil přirozený talent stroje na góly...

Tak nejdrive trosku pravopisu pro Michala: My je s y
No a jinak,Milo to se brankarum stava,ja jsem treba jednou dostal v zapase gol z pulky a druhej z rohu :-)Velmi se omlouvám bílému mužstvu, že jsem za ně nastoupil.Hrablo by bylo účinější , než já.Z tohoto důvodu bych nepřeceňoval střlecké schopnosti soupeře.Míla
Hrono mi jsme se domluvili že tě dnes necháme aby jsi začal zase chodit.

Měsíc a půl jsem nebyl na hokeji a dnes 3+2, ani to snad sám nebudu moc komentovat
A to mi ještě Míla s Jirkou některé šance pochytali 
bobo028: Jojo, hodila
Zlepseni, to je Hronova prace 
Dedecku uzdrav se nám brzy a za týden tě čekám na modrý čáře v plné síle...

Ahoj. protoze jsem jelito, slapnul jsem na hrebik a mam na chvilku po hokeji. snad jen tyden. Pak brnknu Marcus
Tobě určitě
i když musím přiznat,že jsi na tom parádně zapracoval i bez sukně

do brany by se takova sukne taky hodila, na ty goly mezi nohyNavrhnu Martinovi, ať nechá udělat specialní kolekci sukní HT pro rok 2011
To je bezva nápad,v zimě se mu to fakt zapařovat nebude

Martine-Tobě by ta sukně slušela moc.Dostaneš ji k Vánocům od hráčů HT...... :-)
ale se minar bych opravdu uvital
na tema: spravna technika brusleni
ja proste se ty bovny nenaucim 
hahahha

Začínám uvažovat o mimořádném semináři HT...téma: Nosí hokejisté sukně...?
Pánové diskutujte mi tady o hokeji...děkuji...

Rozumím, ale jsou to všechno jenom předsudky, a proto se ti to zdá divné, i když pro to není racionální důvod. Stejně by ses měl potom dívat na baby v kalhotách. Ale o nich si nemyslíš, že jsou maskulinní, když je nosí. Stejně tak chlapi nebudou nijak femininní, když budou nosit sukně. Za pár let až nás bude víc a budeme více vidět, tak už to nikomu ani nepřijde.
je pravda co tam pisou ze se ti v tom nebudou parit kooule
ale sukne mam proste spajty s babama a kdyz vidim v tom chlapa tak mi pride ze je neco spatne.Ahoj, dnes pěkný trénink. Posílám slíbené odkazy:
Nejprve české:
- http://panskesukne.webnode.cz/
- http://kilted.ic.cz/
A i zahraniční:
- v prvé řadě tento: http://www.kiltmen.com/
- potom ještě pár zahraničních obchodů
- http://www.utilikilts.com/
- http://www.sportkilt.com/index.php
- http://www.midasclothing.com/pages/index.aspx
- ale jsou i české
- http://www.666.cz/nosferatu/
- http://www.redraven.cz/
- http://www.metalshop.cz/
Taky doporučuji zadat Mr. Googlovi k vyhledání tato klíčová slova:
česky: pánská sukně kilt
anglicky: men skirt kilt, nebo man skirt kilt
Pánským (nejen) sukním zdar!









Chlapy - necekaně jsem bez auta - nejedete nekdo nahodou ráno na trnink přez centrum? Malostranské náměstí.