Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Blackstar | 31.05.2011 14:15
Dnes opět super díky
Osobní profil Vraska | 28.05.2011 9:15
Nojo, škoda škoda
Osobní profil Blackstar | 27.05.2011 18:28
Si ani neříkal, který že to byl? black or white?
Osobní profil Martin Maškarinec | 27.05.2011 17:30
Vraska příště běž raději v helmě spát...ať nepromarníš další příležitost...
nestává se každý den, aby si s námi zahrál olympijský vítěz z Nagana a dvojnásobný mistr světa František Kučera (477 utkání v NHL)...myslím,že to byl opět skvělý trénink...
Osobní profil Blackstar | 27.05.2011 16:08
No nesmíš si to chystat na poslední chvilku
Osobní profil Vraska | 27.05.2011 10:22
To je smůla tohleto, táhnu se přes celou Prahu MHDčkem a zapomenu si hekmu to neni možný
Osobní profil Martin Maškarinec | 26.05.2011 21:33
Na zítřejší trénink-pátek 27.05. je již plno,další zájemci hlaste se na příští trénink v úterý 31.05,děkuji za pochopení...
Osobní profil Vraska | 25.05.2011 20:57
Tak v pátek se opět přidám
Osobní profil Radim77 | 25.05.2011 15:40
Tak Maškyho zákrok na brankové čáře byl neskutečny, trenink super a černí spoluhráči dneska nejvíc nejlepší , děkuji ...
Osobní profil Blackstar | 25.05.2011 14:38
Jestli včera to bylo hodně fyzicky náročné, tak dnes to zhodnotíš jak Mašky? Dnes bylo taky hodně krásných šancí a perfektních zákroků , ale vítězství černých na nájezdy 2:1 bylo nejlepší Děkuji za super trénink
Osobní profil Martin Maškarinec | 24.05.2011 22:18
Vraska budeš na tom líp a líp...dneska hodně fyzicky náročný hokej...několik zákroků jako z NHL...kvalita se stále zvedá...jestli to nebylo tou mimořádnou snídaní připravenou pro každáého hráče...
Osobní profil Vraska | 24.05.2011 21:17
No já si to každopádně užil Snad na tom příště budu aspoň o trochu líp
Osobní profil Blackstar | 24.05.2011 14:53
ani nevím, který si byl tak si zavazet nemohl, hlavně jestli sis to užil
Osobní profil Vraska | 24.05.2011 13:44
Zdar, bylo to fajn, jen doufám, že sem vám tam moc nevadil
Osobní profil Blackstar | 24.05.2011 13:20
Dneska perfektní, děkuji spoluhráčům i protihráčům za super trénink
Mašky je to čím dál lepší, je vidět, že to vedeš skvěle, dokonce se i trefím do puku, díky
Osobní profil Vraska | 23.05.2011 19:22
Ok díky
Osobní profil Martin Maškarinec | 23.05.2011 19:14
Půl hodiny před,tedy pro zítřek 8.30h je ideální...číslo šatny bude označeno na plakátu s naším logem u bufetu v IceAreně a šatna bude taky označena našim plakátem...kdyby byl i přesto problém...zavolej mi (739 030 066)...
Osobní profil Vraska | 23.05.2011 19:06
V kolik zhruba mám dorazit do před icearenu když jsem nováček?
Osobní profil Martin Maškarinec | 23.05.2011 19:01
Čau Vraska,no super,taky se neboj,zítra si to i ty užiješ...
Osobní profil Vraska | 23.05.2011 18:51
Jo a neumim si nasadit výstroj, takže se nebojte, zejtra si užijete pořádnou srandu!

Aktualita

POZVÁNKA NA HOKEJOVÉ TRÉNINKY A ZÁPASY 25.ČERVNA - 5.ČERVENCE
6 VOLNÝCH MÍST PRO HRÁČE A 2 MÍSTA PRO BRANKÁŘE SLEDUJTE POZORNĚ ZMĚNY V KALENDÁŘI AKCÍ (probíhají turnaje a některé ledy jsou v posunutém čase, ...

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 56 7
8 9 10 11 1213 14
15 16 17 18 1920 21
22 23 24 25 2627 28
2930     
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace